DISKUZE K ČLÁNKU V autobazaru si raději na nákup automobilu nepůjčujte

V rámci našeho dalšího testu tým Bankovního inspektora tentokrát vyzkoušel, zda je při nákupu ojetého automobilu výhodnější půjčit si na jeho nákup přímo v autobazaru, nebo zda je pro zákazníka lepší vyřídit si u banky neúčelovou půjčku. 

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel001139 (Hlasoval 1 člověk) 09.06.2017 12:52
Na celém článku je vidět jeho tendenční zaměření.… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel001139

  uzivatel001139

  37.48.33.XXX
  Na celém článku je vidět jeho tendenční zaměření. Buď to psal absolutní amatér v oblasti finančních služeb, nebo zcela záměrně postavil článek na jednom parametru, tak aby vyšel úvěr z banky vítězně. Samotný fakt, že porovnává půjčku na 12 měsíců je absolutně zavádějící. Průměrná doba financování je 60 měsíců a k tomu je také postavena většina produktů na vozidlo, kdy s časem klesá i RPSN, jestliže se bavíme o půjče na 12 měsíců na 10,99% tak při rozložení na 60 měsíců se bazar může dostat až na 4% v závislosti na výšce akontace a roku výroby vozidla. Tento fakt autor článku vůbec nebere v potaz a celý článek píše s chybným předpokladem, že půjčka na 6 let je stejně úročena jako půjčka na 1 rok. Přitom ani v případě běžné banky tomu tak není. Autor je tedy buď neznalý, nebo záměrně zamlčuje skutečnosti. Když se podíváte na množství reklam na půjčky, které se na webu vyskytují je asi jasné odkud vítr fouká.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky