DISKUZE K ČLÁNKU Lékaři se bouří: Migranti jsou starší než tvrdí

Úřady mají podezření, že řada údajně nezletilých uprchlíků, kteří přichází bez doprovodu do Evropy, je starší, než tvrdí. Jeden z britských pediatrů, který několik nezletilých migrantů vyšetřoval, pro média uvedl, že velká část z nich má dvacet nebo dokonce v některých případech až čtyřicet let. Problém je, že do Evropy tito lidé přichází bez dokladů. Každá země proto jejich věk ověřuje jiným způsobem.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Prófa

  Prófa

  147.231.29.XXX
  Jednak se nejedná o uprchlíky, ale nájezdníky, tak co s nimi ??? Pak mě šokovalo ta lapiduška, když prohlásila, že zjišťováním věku by porušila Hippokratovu přísahu, to je ale opravdu pí....a. Nikdo po ní nechce, aby dotyčného poškozovala na zdraví nebo ho zabila. Ale pouze informaci, která je nutná. Je to stejné, jakoby zapřela, že dotyčný má třeba otevřenou tuberu.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky