DISKUZE K ČLÁNKU dTest: Změna dodavatele energií. Zkrátí se a obejde se bez sankcí?

Samotný proces změny dodavatele energií v České republice trvá zpravidla jeden měsíc. K tomu je ovšem potřeba přičíst i několikaměsíční výpovědní dobu. Evropská unie již dříve uvedla, že by lhůta pro změnu dodavatele neměla přesáhnout 3 týdny. Nyní se objevují úvahy, že by se tento limit mohl zkrátit až na 24 hodin. Omezeny či úplně odstraněny mají být i poplatky spojené s ukončením smlouvy o dodávce energií.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000785 (Hlasoval 1 člověk) 26.07.2016 16:39
Tak s tím souhlasím, že by to mohli zkrouhnout na… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000785

  uzivatel000785

  95.211.211.XXX
  Tak s tím souhlasím, že by to mohli zkrouhnout na kratší dobu, když si vzpomenu, že k x energii mi převod trval tři měsíce, tak mi to přijde šílený. A pro změnu zas zkrácení na 24hod už mi přijde jako skok z extrému do extrému, měsíc bych bral jako takovou obligátní dobu pro vyřízení. A pokud by se zrušili sankce úplně, tak jen dobře, ale na ty může člověk v podstatě nalítnout jen vlastní blbostí, že neumí dodržet podmínky firmy. Já mám u svýho dodavatele vše v pořádku, a tím pádem ani on se mnou nemá žádné problémy.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky