DISKUZE K ČLÁNKU Odborník varuje: Čeká nás rok teroru a evropské 11. září

Evropské zpravodajské služby varují, že teroristi mají v plánu letos zosnovat masové útoky po celém kontinentě. Máme se připravit na evropskou obdobu americké tragédie z 11. září 2001.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Ferda B. (Hlasovalo 60 lidí) 14.01.2016 11:43
Chápe někdo tu absurditu? Kdekdo v Evropě furt… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Ferda B.

  Ferda B.

  88.102.49.XXX
  Chápe někdo tu absurditu? Kdekdo v Evropě furt dokola varuje před teroristickými útoky islamisty infiltrovanými mezi uprchlíky, ale nikdo nic nedělá aby to riziko terorismu minimalizoval. Kdo se o to snaží, jako např. Orbán, Fico nebo nová polská vláda, tak jsou bruselskými politiky a Merkelovou ještě napadáni a označováni za diktátory, je jim vyhrožováno zastavením dotací a dokonce vojenským vpádem. Přitom stačí uprchlíky do Evropy nepouštět a ty kteří už v Evropě jsou posílat zpět odkud přišli. Drtivá většina uprchlíků jsou stejně jen pouhými ekonomickými migranty a skutečných Syřanů je mezi nimi minimum.

  + 60 / − 6

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky