Divoké, hladové a agresivní hordy v českých městech. Ani zrušení kvót nepomůže, varuje politik

V souvislosti s uprchlíky a nelibostí velké části veřejnosti přijímat je do České republiky se mluví o netoleranci, rasismu a xenofobii Čechů. Tak to ale není, xenofobie je strach z neznámého, a my víme, čeho se bojíme, vzkazuje Tomio Okamura.

Tomio Okamura
reklama

„Drtivá většina obyvatel České republiky má dnes fobii z imigrantů, ale NENÍ to xenofobie, tedy strach z neznámého, nebo rasismus. Je to strach z něčeho, co známe. Je to strach z nenávistné násilné a panovačné islámské ideologie," domnívá se politik.

Lidé se podle něj bojí desítek tisíc mladých muslimů, kteří neumí číst ano psát, neumí žádné řemeslo, ale „umí střílet z kalašnikova nebo sestrojit domácí bombu". „Je to strach z nenávisti a frustrace běženců, kteří neváhají vypalovat celé čtvrti a zneužívají své hostitele. Nejsou to uprchlíci, je to invaze nepřátelských vetřelců," píše na sociálních sítích Okamura.

Letité zkušenosti okolních evropských zemí podle něj ukazují jediné. „Muslimští imigranti se nebudou snažit včlenit ani naučit se náš jazyk. Budou se sdružovat a jejich imámové jim budou vykládat, co je všechno u nás špatně a co je potřeba změnit podle práva šaríja. Neexistuje jediný příklad ze západní demokratické země, kde by došlo k přijatelné integraci muslimů," upozorňuje předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie.

Média a politici se podle něj snaží veřejnost přesvědčit, že země imigranty potřebuje, aby nevymřela. „Náš strach z imigrantů a muslimů je zcela oprávněný. Je třeba plnou vahou jednotné politické scény žádat po Bruselu, aby okamžitě přestal přijímat nelegální imigranty a všechny země, v nichž nelegálové končí, aby imigranty nekompromisně vracely, odkud přišli. Je potřeba zavést nulovou toleranci imigrace a okamžitě zrušit štědrý sociální systém států EU vůči imigrantům, který je tím hlavním lákadlem," navrhuje radikální řešení Okamura.

Ani odmítnuté kvót podle něj nic neřeší. „Žijeme v schengenském prostoru a v momentě, kdy jakákoli jeho země přijme nelegála a dá mu vízum, povolení k pobytu a volnému pobytu, tak daný imigrant už může přecházet evropské hranice po libosti. A některé země už tím ostatním také vyhrožují," dodává poslanec.

V případě, že unie nebude schopna problém řešit, je podle Okamury třeba zvážit opuštění nejen Schengenu, ale i celé Evropské unie. Právě na toto téma by poslanec rád inicioval referendum. Už to navrhl i přímo v Poslanecké sněmovně. „Hlasovalo pro něj pouze 11 poslanců. To je neuvěřitelné pohrdání lidmi. Pasové kontroly na hranicích jsou menší zlo než divoké hladové a agresivní hordy v českých a moravských městech. Ano, imigranti se často chovají doslova jako zvířata," dodává politik.

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky