DISKUZE K ČLÁNKU Zmizí na vesnici pošty? Něco se chystá, úřady mlčí

Kolik poboček bude muset Česká pošta udržet, zatím není jasné. Pošta by měla zůstat v každé obci, která má nad 2500 obyvatel, nebo tam, kde je matriční úřad, stavební úřad nebo základní škola. Dojezdová vzdálenost musí být do 10 km. Počet pošt by se i tak mohl snížit zhruba o třetinu, ze současných 3 403 na 2 100 poboček.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

  • anonym

    XXX
    pošta zajímavé u nás 2100 obyvatel, dopoledne 2 přepážky nestíhají , čekání 20 minut, odpoledne v rámci šetření druhá pracovnice musí do terénu a 1. přepážka absolutně nestíhá, takže toto se přestěhuje do města 6 km vzdáleného ať se tam s tím poperou. A my z vesnice jak poslušné ovce budeme jezdit stát další fronty do města. A mimochodem vedoucí o polední přestávce dohání práci a po skončení pracovní doby nanovo, je to práce pro dvě, ale někde se přece musí ušetřit.

    + 19 / − 22

    Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky