Pozor! Beton je opět v kurzu a jeho kvalita jde vpřed

Stavební společnosti v posledních letech přecházejí k novým stavební materiálů, jedním z nich je vymývaný beton GraniSol. Využívá se nejen kvůli svým technickým kvalitám, ale i kvůli svému vzhledu, který dokáže plochám dodat přírodní charakter, potvrdila společnost Cemex, která vyrábí GraniSol.

Diskuse: 0

reklama

Nové technologické postupy zároveň umožňují kontrolovaným vymýváním GraniSolu zvýraznit charakter běžného kameniva. Přitom jsou ale zachovány dobré vlastnosti betonu, které se využívají v moderní architektuře a stavitelství již řadu staletí.

"Při zvážení všech ekonomických, bezpečnostních, funkčních, ekologických a estetických předností GraniSolu, je jeho využití ideální možností, jak dodat městským i přírodním povrchům přirozený vzhled a citlivě kultivovat městskou krajinu," uvádí ze svých zkušeností společnost Cemex.

Litý beton GraniSol je jedním z nových produktů, který dodržuje při výrobě velmi nízkou uhlíkovou stopu, ale také svým přírodním vzhledem dodává místům kde je použit atraktivní vzhled.

Loading...
Témata: stavebnictví

Diskuze: Pozor! Beton je opět v kurzu a jeho kvalita jde vpřed

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 0, Buďte první Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky