HighSky Brokers je od středy na českém trhu

Obchodník s cennými papíry, společnost HighSky Brokers, zahájila svou činnost na českém trhu. Společnost o tom informovala ve středu s tím, že s obchodováním přichází na nové platformě MetaTrader 5.

„Nová platforma MetaTrader 5 (MT5) umožňuje rychlé obchodování online v reálném čase, a dále s nabídkou obchodování s měnami, komoditami a akciovými indexy. Unikátní platforma nabízí možnost vyzkoušet si demoverzi obchodování ´nanečisto´a dále nabízí širší využití v rámci trhu Forex (Foreign Exchange),“ stojí v prohlášení společnosti.

„Atraktivita služeb a finančních nástrojů, které nabízíme, není tolik závislá na aktuální hospodářské situaci, jako to známe klasicky u akciových trhů. Investoři mají příležitost zhodnocovat své vklady jak na rostoucím, tak i na klesajícím trhu,“ uvedl Krzysztof Kochan z HighSky Brokers.

„Ze zkušenosti víme, že zájem o obchodování roste. Je hodně lidí, kteří nejsou spokojeni s úrokovou sazbou na bankovních depozitech, přitom by chtěli řídit vlastní finance. Chceme proto podpořit informovanost o ekonomice a obchodování,“ doplnil.

HighSky Brokers má do budoucna ambice patřit mezi nejlepší brokery na českém trhu a stát se předním makléřem s cennými papíry ve střední Evropě. Zaměřuje se především na střední a drobné klienty.

Témata: cenné papíry | highsky

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky