DISKUZE K ČLÁNKU Chcete také levnější volání, sms a internet?

Trojice českých operátorů čelí náporu klientů, kteří na jejich profily na sociálních sítích přidávají vzkazy, žádající levnější služby. Ceny volání v Česku kritizoval Český telekomunikační úřad (ČTÚ), sněmovní výbor pro telekomunikace i Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Tomas

  XXX
  :) jen se směji co je vlastně volání přes mobil je to internet v mobilu připojený na cal serwer s minimálními náklady . Cena neomezeného volání do všech sítí je cca 300 Kč max to ostatní je jen okrádání lidí . Řekněme že to nadhodnotím pak konektivita 100% ok potom je to 500Kč pokud pře dimenzuji síť , ale ty ceny co šílené kam ty peníze dou prostě podvody na lidi . Kdo zatím stojí vláda politici senát atd. ti co neumožnili volný neomezený trh s produkty mobilních sítí . Miliardové úplatky . Proč se , ale zlobit stačilo by prostě na 5 měsíců přestat užívat služby mobilních sítí .
  My všichni naráz stávka a hned by to šlo. To samé vláda stačí když přestanem všichni platit daně do doby než přestanou krást . do 3 měsíců končej . Bez stávek a revolucí v ulicích . :)
  Je to na nás založit novou stranu a začít novou revoluci. Klidnou papírovou revoluci bojkot papíru .

  + 31 / − 22

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky