DISKUZE K ČLÁNKU Živnostníci pod tlakem. Nemohou si dovolit marodit!

Živnostníci v Česku chodí neradi na nemocenskou, ale když už jdou marodit, vedou žebříčky v délce pracovní neschopnosti, jak vyplývá z nejnovějších statistik ČSÚ za rok 2017. Zatímco zaměstnanci jsou na neschopence v průměru 40 dnů, u živnostníků je to dvaapůlkrát déle (107 dnů). Zajímavý je rovněž fakt, že živnostníci marodí déle kvůli nemoci a zaměstnanci zase kvůli pracovnímu úrazu. Počet celkově nahlášených neschopenek se meziročně zvýšil o 4,5 % na 1,7 milionu případů.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel N. (Hlasoval 1 člověk) 14.07.2018 22:20
"Zatímco zaměstnanci jsou na neschopence v… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel N.

  Pavel N.

  81.161.74.XXX
  "Zatímco zaměstnanci jsou na neschopence v průměru 40 dnů, u živnostníků je to dvaapůlkrát déle (107 dnů)" Takže živnostníci marodí průměrně třetinu roku?:D no to se vám tedy povedlo a ještě napíšete takovou blbost že živnostník narozdíl od zaměstnance nemůže marodit s lehčími nemocemí 18

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky