DISKUZE K ČLÁNKU Kde vzít na důchody? Česko má vážný problém

Zástupci parlamentních stran a experti se prozatím neshodli na konkrétnějších obrysech důchodové reformy. Shoda panuje od loňska na tom, že by se nynější veřejný systém měl rozdělit na dva pilíře. Z jednoho by se vyplácela solidární a z druhého zásluhová penze. Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD) po jednání důchodové komise oznámila, že v příštích měsících připraví novelu, která by mohla rozdělení systému technicky upravit. Podle kritiků není možné reformu a penze nastavit, pokud se neví, kde se na to vezmou peníze.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jan B. (Hlasoval 1 člověk) 14.01.2020 10:27
Kde vzít peníze pro lidi kteří celý život poctivě… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  178.255.168.XXX
  Kde vzít peníze pro lidi kteří celý život poctivě pracují--je jednoduché zaměřte se na invalidní a částečné důchodce kteří ve většině simulují a lékaři at nesou finanční zodpovědnost jen řvou o peníze ale zodpovědnost nemají a to je špatné ted prověřují ženu která stát okradla o 400 000 Kč že předstírala debilitu ale to ji musel potvrdit i doktor a takových případů je stále více a více nebo další nesvéprávný důchodce mladý klidně jezdí autem a má řidičák pracovat nemůže-peníze na důchody jsou ale hromada jich mizí u simulantů a sociálka a lékaři stím nic nedělají--proto je potřeba dát lékařům- psychiatrům-psychologům-sociálním pracovníků-finanční zodpovědnost a ne rozhodovat jak je napadne--proto je tolik invalidů ti všichni se drží mota.z cizího krev neteče-proto je nutná finanční zodpovědnost jinak invalidé brzo přerostou řady starobních důchodců !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky