DISKUZE K ČLÁNKU Důchody porostou i příští rok. O kolik si senioři polepší?

Důchody v České republice by se od ledna měly zvýšit o víc než 800 Kč na průměrných 15.270 korun. Vyplývá to z vyjádření ministryní financí Aleny Schillerové (za ANO) a práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) pro Českou televizi (ČT). Schillerová při sestavování státního rozpočtu na příští rok nepočítá s vyšším růstem důchodů, než stanovuje zákon. Poukazuje na dopady epidemie koronaviru.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Ivo Adler

  Ivo Adler

  90.181.23.XXX
  Dneska jsem by na kontrole na urologii po operaci prostaty. U mně dobrý, řekla paní doktorka. Byl jsem vyšetřen sono, rektálně a na moč. To mě udělalo radost. Co mi ale nedělalo radost, byl hlas jednoho pána z vedlejší ordinace, také urologie, který nadával na voliče Babiše. Jeho řev byl slyšet na celou chodbu polykliniky. Voliči Babiše jsou blbci, zcela podle schématu - kdo nemá stejný názor jako já, je blbec. Inu, demokrat se nezapře. A ještě dodal, navíc jsou zbabělí, nikdo se nepřizná, že volí Babiše. Mrzelo mě, že nejsem ve stejné ordinaci. Abych ho nasr al, tak bych se přiznal. A hned bych řekl proč. Příští rok jako důchodce dostanu už třetí rok přidáno. Která vláda se může pochlubit takovouhle bilancí? Nemáte šanci, žabaři. Na nějaké kydy o demokracii vám se ru! Kalousek nám akorát poslal fingovanou splátku státního dluhu, který sám vytvářel. A takové hov ado chce někoho poučovat?

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky