DISKUZE K ČLÁNKU Česko se hádá kvůli důchodům. Lidem se nelíbí návrh Schillerové

Ministryně financí Alena Schillerová naznačila, že by se mohl zvýšit věk pro odchod do důchodu. To se ovšem řadě Čechů nelíbí. A dávají to jasně najevo. Uklidňovat je musí sama Schillerová.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Ivo Patta

  Ivo Patta

  85.71.189.XXX
  Problém je v tom, že žádná z ministryň neví nic o státním důchodovém systému. Ministryně financí Schillerová díky tomu naslepo pošle Maláčové letos 470 miliard korun na důchody. Ministryně práce bezkonkurenčně nejvyšší položku státního rozpočtu přerozdělí podle vadné účetní metodiky důchodcům. Schillerová návrhem na další zvyšování věku odchodu do důchodu špatně kibicuje při hře Maláčové. Co se asi stane, když Neználek kibicuje dalšímu Neználkovi? To, že uvedený poker s našimi daněmi prohrají, by mělo zajímat jak daňové poplatníky, tak důchodce.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky