DISKUZE K ČLÁNKU Do penze v 67 letech? Vláda projedná růst důchodového věku

Vláda se chystá v pondělí jednat o tom, jestli by se měl v budoucnu důchodový věk v Česku zvyšovat, nebo by měl zůstat na 65 letech. Zabývat se bude zprávou ministerstva práce, podle níž se penzijní systém beze změn propadne do deficitu a růst výdajů může zmírnit odsouvání penzijní věkové hranice, a to od 30. let za desetiletí o rok.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 02.09.2019 10:59
Vláda jedná o samých kravinách, jsou důležitější… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

Jarmila Š.

Jarmila Š.

90.181.27.XXX
Vláda jedná o samých kravinách, jsou důležitější věci k projednání, ale oni potřebují staré lidi nahnat do práce, protože mladí rukama nehnou a ti staří brzy zesnou, takže o důchod méně, každý starší člověk nemá tu sílu, aby ještě pracoval, když se nadřel tolik let, ti co sedí na řiti ve vládě, kancelářích a pohodlných místech bez odpovědnosti, tak ti se dožij í více let, ale zedníci, tesaři, řemeslníci, tak tam je to sporné, záleží, jakou mají imunitu a geny. 11

+ 1 / − 0

vlákno
Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky