DISKUZE K ČLÁNKU Úřad práce dal na podporu zaměstnávání lidí se zdravotním postižením 6,8 miliard

Úřad práce ČR poskytl v loňském roce na podporu zaměstnávání lidí se zdravotním postižením (OZP) téměř 6,8 miliardy korun, přičemž o rok dříve to bylo 5,7 miliardy korun. Během loňska tak podpořil 9337 handicapovaných. ČTK o tom dnes informovala mluvčí úřadu práce Kateřina Beránková. Úřad práce přispívá například na podporu zaměstnávání OZP na chráněném trhu práce a na zřízení pracovního místa pro handicapované.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jaroslav B.

  Jaroslav B.

  80.250.30.XXX
  Tak o tomhle bych také mohl napsat kam a na co peníze ve skutečnosti jdou.Pracoval jsem v takovém zařízení jako ůdržbář a pani majitelka dostala 100000Kč.protože vytvořila nové pracovní místo.No a jak myslíte že to dopadlo.Většina z této částky se použila na její rod.dům.Nikdo nic nekontroluje a můžete si představit o jakou částku se jedná celostátně.Pořád se jenom rozkrádá.To ovšem nikdo slyšet nechce protože ruka ruku myje.Vážená vládo,začněte kontrolovat než někam vložíte částky ktarými se tak chlubíte.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky