DISKUZE K ČLÁNKU Kontrolujete si dobu důchodového pojištění? Můžete přijít o desítky tisíc korun ročně

Pro zajištění dostatečných finančních prostředků na důchod není rozhodující jen zodpovědná tvorba finanční rezervy. Důležité je zajímat se rovněž o to, zda vám v evidenci České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) nechybí doba pojištění. Analýzy z praxe ukazují, že lidé takto kvůli nižšímu důchodu mnohdy tratí i tisíce korun měsíčně.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • marie55

  marie55

  109.235.1.XXX
  tTO JE VŠE PRAVDA CO PÍŠETE.JE MI 58LET DO DŮCHODU BYCH MĚLAJÍT ZHRUBA ZA PĚT LET-JESTLI SE HO DOŽIJU-LIDI KOLEM MĚ PADOU JAKO MOUCHY-I MLADŠÍ NEŽ JSEM JÁ.NA DŮCHOD BYCH SI RÁDA SPOŘILA,ALE NEMÁM Z ČEHO. BUDU RÁDA CO DOSTANU OD STÁTU .JESTLI VÚBEC NĚCO NYNÍ MÁM PÉČI O OSOBU BLÍZKOU -PEČUJI O MANŽELA PO MRTVICI TO JE 4500- TAK SNAD DŮ CHOD BUDE VĚTŠÍ ZDRAVÍ MÁM ZNIČENÉ CELÝ ŽIVOT JSEM MANUÁLNĚ PRACOVALA OTEC BYL SOUKROMEJ ZEMĚDĚLEC ,VYCHOVALA JSEM DVĚ DĚTI A JEŠTĚ JSME POSTAVILI RODINÝ DŮM MANŽEL MĚ NEPOMÁHAL PROTOŽE JE VYUČENÝ ČÍŠNÍK STÁLE BYL NALITÝ JEŠTĚ MĚ NADÁVAL I BYL .NYNÍ SE LÉČÍM S DEPRESEMA A STARÁM SE TOHOTO ČLOVĚKA CO MĚ NIČIL CELÝ ŽIVOT.NĚKDY TO MÁM CHUT ZABALIT A ODEJÍT

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky