DISKUZE K ČLÁNKU Daňový balíček prošel. Zdraží alkohol i tabák

Tabákové výrobky i lihoviny od příštího roku zřejmě podraží. Návrh vlády na zvýšení spotřební daně dnes schválila Sněmovna. Zvýší se také poplatek za vklad do katastru nemovitostí z nynějších 1000 korun na 2000 korun. Pojišťovny budou muset v souladu s vládním návrhem zdanit část svých technických rezerv a rezervy budou nově daňově uznatelné jen v menší míře než dosud.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 07.11.2019 16:33
To napíší, ale že se zdražuje všechno den ode dne… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jarmila Š.

  Jarmila Š.

  90.176.176.XXX
  To napíší, ale že se zdražuje všechno den ode dne, že si toho člověk ani někdy nevšimne, to nenapíší, ať jdou do zadní části těla, daně se taky zvyšují, což Babiš popíral, že sniží počet úředníků taky, lže ja c i ká n, ať táhne na Slovensko, oni věděli, co je to za darebáka a teˇlže vesele nám a daně zaplatíme my, ať si sníží platy, úředníkům chce zvýšit plat o 1500 kč, aby ho volili, lidi chce to další defenestraci a odejít z EU. 05 05 05 05

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky