DISKUZE K ČLÁNKU Vládní daňový balíček. Přehled vybraných změn

Přehled vybraných změn v daňových zákonech, které přináší vládní daňový balíček. V úterý by se jím měla zabývat Sněmovna v prvním čtení.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Zvýšení daně u tabáku a alkoholu bude kontraproduktivní. Restriktivní opatření proti kuřákům mi připomínají restriktivní opatření proti v minulosti ostrakizovaným skupinám lidí, například v rámci třídního boje atd. Nynější epigoni vyvolených, kteří měli a mají patent na pravdu, se zaštiťují bojem za naše zdraví. Je jen otázkou času, které další skupiny občanů budou vystavovány perzekucím. Ministryně Schillerová je součástí příkaznického režimu, který i skrze daně lidem znepříjemňuje život. Nejnespravedlivější daň je DPH k potravinám, kde chudý důchodce s důchodem cca sedm tisíc korun platí za potraviny stejnou DPH jako miliardář.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky