DISKUZE K ČLÁNKU Jedna paušální daň pro malé živnostníky? Je to krok správným směrem, říkají odborníci

Návrh ministerstva financí k sjednocení odvodů a daní do jedné platby pro drobné živnostníky je podle daňových odborníků krok správným směrem, který sníží administrativu. Experti zároveň upozornili na to, že systém zřejmě nebude výhodný pro všechny drobné živnostníky a že bude záležet na detailech znění připravovaného zákona.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • hugo1

  hugo1

  46.33.112.XXX
  Nic se tím neušetří. Zdravotní a sociální poj. se dělá převodem. Jde jim jen o to aby se platila nějaká paušální daň, jaká se platila kdysi za soc. dem. asi 6 tis. Kč i když živnostník byl v mínusu nebo mu někdo dlužil. Když potom má platit živnostník částku celou a nezaplatí z různých důvodů má okamžitě exekuci na dům či dílnu. Výborně soudruzi. 02

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky