DISKUZE K ČLÁNKU

Jak si může OSVČ ještě před koncem roku snížit daňovou povinnost?

Uplatnění výdajového paušálu představuje pro mnoho podnikatelů jednodušší administrativu a časovou úsporu. Tyto paušály jsou však počínaje rokem 2018 omezeny. Někteří živnostníci tak budou muset vést daňovou evidenci, protože pro ně bude výhodnější uplatnit skutečné výdaje. Jaké možnosti daňové optimalizace je v takovém případě možné ještě před koncem roku využít?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jan B. (Hlasoval 1 člověk) 04.12.2018 11:39
Já zastávám názor at-- OSVČ-- NEPLATÍ nic--ALE… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  82.150.180.XXX
  Já zastávám názor at-- OSVČ-- NEPLATÍ nic--ALE-jdou děti nebo oni k doktorovi--zaplat--děti do školy-zaplat-školky zaplat nekráceně-za všechno si platit--jdou na úřad-zaplat-chtějí něco na policii-zaplat-at si pak za všechno co platí zaměstnanci platí--a bude konec jejich příživi stejné jak u cikánů -OSVČ již 28 let přiživují na zaměstnancích a co je nejhorší jdou do Důchodu který mají kvůli nízkým odvodům malí tak jim pak stát dává příplatky na nájem--a nebo v pečovatelském domě jimhradí většinu nájemného--tak dopadají na stáří pře vychcaní OSVČ--odkoukáno ze života bez růžových brýlí !!!!!

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Fokus

Aktuálně

Doporučujeme

Zobrazit: mobil | klasicky