DISKUZE K ČLÁNKU Bytů stále není dost. Ceny tak i nadále porostou

Zájemci o levnější bydlení v Praze se zatím příliš těšit nemohou, byť před pár dny zveřejněné statistiky Central Group, Trigemy a Skanska Reality poprvé po čtyřech letech stabilního růstu zaznamenaly pokles. Nenarazily tedy už pražské ceny nových bytů na magickou hranici 100 tisíc korun za m2?

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jarmila Š. (Hlasoval 1 člověk) 21.08.2019 11:36
Bytů je dost, hlavně v Praze, ale jsou to byty… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

Jarmila Š.

Jarmila Š.

90.181.27.XXX
Bytů je dost, hlavně v Praze, ale jsou to byty finančně neúnosné a proto jsou prázdné, pronajímají se hlavně cizincům, ale našinec na to nemá, postavte byty, aby byly přástupné obyčejným lidem a ne smetánce, ovšem na tom by developeři prodělali a to se jim nehodí do krámu , ve světě se staví i paneláky/ne takové, jak za komančů/ ale jsou levnější a mladí na ně spíš dosáhnou, jenže zisk je zisk, Romové byt dostanou, to je zajímavé, ale mladí, kteří chtějí rodinu aby se šli utopit. 05 13

+ 1 / − 0

vlákno
Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky