DISKUZE K ČLÁNKU OSVČ: Jaké příjmy musíte zařadit do daňového přiznání? Kdy jej odevzdat a vše o sankcích

Podnikali jste v loňském roce jako OSVČ? Pak máte vedle daňového přiznání ještě povinnost podávat přehled o příjmech a výdajích pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Na jeho základě vám pak budou vypočítány platby za sociální a zdravotní pojištění a také výše zálohy na rok 2017.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» samo (Hlasovali 2 lidé) 08.04.2017 10:15
Tato vláda je to nejhorší, co nás mohlo potkat.… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • samo

  samo

  84.242.86.XXX
  Tato vláda je to nejhorší, co nás mohlo potkat. Zavedla ve všech odvětvích tak nehorázné pokuty za cokoliv, že to nemá obdoby a její restrikce jsou daleko větší než za komunistů. Z toho je patrné, že nám vládnou ti nejortodoxnější bývalí komunisté a to zvláště v řadách hnutí ANO. Výledek jejich vládnutí je ten, že normální člověk se má hůře než kdykoliv předtím. Co je nám platné, že roste ekonomika, když přebytky oproti státnímu rozpočtu rozdělí mezi úředníky a státní zaměstnance, kterých je čím dál víc. Nízkopříjmoví zaměstnanci mají pořád nízký příjem a o důchodcích ani nemluvím. Ti dostali za této vlády přidáno na valorizacích suverénně nejméně a navíc je zvrácený způsob valorizace, která by měla reagovat více na inflaci a být stejná pro důchody v jakékoliv výši a ne jako doposud, že se přídává procentuálně, podle výše důchodu. Inflace je pro všechny stejná, ať mají důchod 100 tisíc anebo necelých 10 tisíc.

  + 2 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky