DISKUZE K ČLÁNKU Ztráta z měsíčního nouzového režimu může být 66 miliard

Pokud bude ekonomika fungovat měsíc v nouzovém režimu, mohou ztráty dosáhnout 0,8 až 1,1 procenta hrubého domácího produktu (HDP), tedy až 66 miliard korun. Vyplývá to z výpočtů hlavního ekonoma Deloitte Davida Marka. Hrubý domácí produkt ČR pro letošní rok odhaduje v běžných cenách na zhruba šest bilionů korun. Solidním výsledkem tak letos může podle Marka být stagnace ekonomiky.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Ryszard E.

  Ryszard E.

  78.9.143.XXX
  Kam jdeme? Bible říká: "V ustanoveném čase [král půlnoční] se vrátí zpět." (Daniel 11:29a) Návrat Ruska v této souvislosti znamená krize horší než Velká hospodářská krize; kolaps nejen eurozóny ale také Evropské unie a NATO. Mnoho zemí z bývalého východního bloku se vrátí do ruské sféry vlivu. To bude poslední znamení před jadernou válkou. (Daniel 11:29b, 30a; 4. Mojžíšova 24:23, 24; Lukáš 21:10, 11; Zjevení 6:4) Nebude to Armagedon. To bude "začátek porodních bolestí." (Matouš 24:7, 8)

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky