DISKUZE K ČLÁNKU V Libereckém kraji se kvůli covidu od pátku vrátí roušky

V Libereckém kraji se kvůli zvýšenému počtu nově prokázaných případů covidu-19 vrátí roušky. Od pátku 24. července je budou muset nosit lidé při návštěvě ve všech zdravotnických zařízeních, při nákupu v lékárně, ve vybraných zařízeních sociálních služeb a například i pracovníci v terénních sociálních službách.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Hadrové náhubky, tedy roušky, jsou jen trapným doplňkem bez pozitivního efektu, zato škůdcovský potenciál pro svého nositele mají velký a zvětšující se škudcovský potenciál úměrně s dobou nošení, kdy na vnitřní straně hadrového náhubku se s každým výdechem vytváří mikrovrstva škodlivých toxických látek a tak s každým nádechem dostává do sebe člověk s hadrovým náhubkem dávku toxických látek. Pod rouškou též vznikají různé exémy, mnozí lidé (kardiaci, astmatici a další) se dusí a sebe ohrožují na životě. Rouška odporuje přirozenosti člověka, atakuje lidskou důstojnost svého nositele a koronaviry propouští. Rouška je prymulovské šidítko, obdoba dětského dudlíku.Vyznavači prymulovské rouškové věrouky se snaží nám odporný hadrovy náhubek vnutit. Hygienici zase usilují o budování rouškové diktatury.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky