DISKUZE K ČLÁNKU Teploty se vyšplhají až na 30 °C. Předpověď počasí na noc a sobotu 13. června

Kolem tlakové níže nad jihovýchodní, postupně východní Evropou k nám bude proudit teplý a vlhký vzduch od východu, informuje ČHMÚ.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Karel Janyška

  Karel Janyška

  185.186.162.XXX
  Meteostatistici, tedy také vědci, přišli s údaji o skutečném průběhu klimatu, podnebí a počasí u nás, tedy na Zemi, za posledních 500 let a zjistili z kronik a různých zápisů, že existuje 230-letý teplotní cyklus Země, který je závislý na vesmírných vztazích mezi Zemí, Měsícem a Sluncem a který zase začíná v roce 2020 ochlazováním. Už vloni jsem od nich četl, že bude mírná zima a a studené léto. Zatím se takové tvrzení vyplňuje.

  Mimochem, v roce 1540, tedy před 230 a 230 a 20 lety, bylo na území, kde je dnes Česká republika takové sucho, že vyschly všechny řeky. A to byla činnost člověka zanedbatelná. NASA vydala letos oficiální zprávu, že aktivita Slunce je nejnižší za posledních 200 roků... Dzp.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky