DISKUZE K ČLÁNKU Potraviny v Česku zdražují. Cibule stojí dvojnásobek než loni

Cibule stojí v obchodech dvojnásobek než loni, o více než polovinu zdražily květák, brambory a zelí. Kromě zeleniny ale spotřebitelé platí více také za vepřové maso, pečivo a těstoviny. Proti loňskému červenci naopak zlevnily máslo, vejce, cukr a ovoce. Vyplývá to z červencových průměrných cen, které zveřejnil Český statistický úřad. Statistici každý měsíc sledují a zveřejňují ceny šesti desítek potravin.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Prófa (Hlasoval 1 člověk) 26.08.2019 13:18
Myslím, že tato statistika je příliš lichotivá,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Prófa

  Prófa

  147.231.30.XXX
  Myslím, že tato statistika je příliš lichotivá, zdražilo se vše a podstatně více. Osobně si myslím, že vymlouvat se na největšího nepřítele socialistického zemědělství - počasí není správné. Jsou to jen výmluvy, které nás připravují společnou měnu EU a to rubl, tedy pardón na dvourychlostní EURO. Platy a daně (tedy vysoké a za vše) zůstanou jak za socíku a ceny a placení všech služeb jak za tvrdého kapitálismu. Holt někdo na ty mnohamiliardové šméčka loutkovodičů našich politiků musí přispět. Chudáci běžní důchodci, ti za chvíli nebudou, protože nebudou mít na jídlo, léky ani bydlení 02

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky