DISKUZE K ČLÁNKU Pošta vydá známky s rouškami jako poděkování záchranářům

Česká pošta vydá známky s poděkováním záchranářům a hasičům za boj proti novému typu koronaviru. Motivem známek budou roušky se symboly záchranných sborů. Známky vyjdou ve středu 24. června. Vyplývá to z informací České pošty.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Roušková věrouka zapouští kořeny, a to i na základě agitace ČP. Osobně vnímám hadrové náhubky na obličeji jako zdraví škodlivé, odporující přirozenosti člověka, lidskou důstojnost ponižující a zraňující duši. S každým výdechem si nositel roušky vytváří na její vnitřní straně bakteriální žumpu a tak s každým nádechem nasává do sebe toxické látky. Navíc rouška nechrání před koronavirem, jenž lehce prochází látkou. V asijských zemích nenosili roušky proti virům, nýbrž proti prachovým částicím, které jsou násobně větší a látka je zachytí. U nás je povinné nošení roušek projevem alibismu Babisovy vlády a vrcholem zvůle, kterou nepoznal ani temný středověk. Odmítám dogmata z rouškového katechismu.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky