DISKUZE K ČLÁNKU Neomezená data? O2 přichází s nabídkou pro Česko. Už od pondělí!

Operátor O2 nabídne od pondělí nové tarify s neomezenými daty. Cena tarifů Neo bude začínat na 1099 Kč měsíčně za neomezené volání, SMS a stahování dat s rychlostí pět Mbit/s. Tarif s rychlostí do 20 Mbit/s bude stát 1299 Kč a neomezené stahování o rychlosti až 300 Mbit/s vyjde na 1599 Kč měsíčně. Uvedli to zástupci společnosti na dnešní tiskové konferenci.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Arminius (Hlasoval 1 člověk) 18.09.2019 12:11
Vypadá to na tajnou kartelovou dohodu o razantním… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Arminius

  Arminius

  77.111.247.XXX
  Vypadá to na tajnou kartelovou dohodu o razantním zvýšením cen. Odva s cenami vylézá jako první testovací králík. H2Ofóne a Té mobyl strategicky vyčkávají na odezvu lidí pro prvého jmenovaného. Zvýšená rychlost přenosu přece nemůže nikdy zvýšit úroveň onoho informačního šrotu, kterým nás portály drze a trvale zásobují.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky