DISKUZE K ČLÁNKU Johnson utrpěl porážku, parlament chce bránit brexitu bez dohody

Britští poslanci dnes navzdory vládě prosadili na středeční program Dolní sněmovny debatu o návrhu zákona proti brexitu bez dohody. Norma ukládá premiérovi Borisi Johnsonovi, aby za určitých okolností požádal Evropskou unii o odklad odchodu země ze společenství do ledna příštího roku. Johnson v reakci na vládní porážku, ke které podle televize Sky News přispělo i 21 poslanců z jeho Konzervativní strany, oznámil, že pokud zákon projde, nechá parlament hlasovat o možnosti vypsání předčasných voleb.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Melčákovina britské provenience. S pomocí přeběhlíka někteří britští poslanci a též kolaboranti ve službách Bruselu chtějí hlasovat proti zájmům UK. Věřím, že Johnson najde cestu, která bude východiskem z melčákovsko-eurohujerské šlamastiky. Je nabíledni reálný předpoklad, že bruselští eurohujeři udělají maximum pro to, aby brexit byl sabotován.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky