DISKUZE K ČLÁNKU Děti z dětských domovů nejsou připraveny na samostatný život

Podle průzkumu agentury Ipsos není 87 % dětí připraveno na život po opuštění dětského domova. Tři čtvrtiny z nich vstupují do samostatného života se vzděláním z oborů, po kterých je na trhu práce vysoká poptávka, ale bez dostatečné praxe.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  82.150.180.XXX
  To je práce pro--opravdové-novináře -- 7o% dětí je cikánů-!!! Což se zas tají v dětských domovech je nenaučí ani hospodařit z jídlem jsou vybíravé --přežrané--a pak je pro ně šok že si nemohou kupovat jídlo které dostávali--neznají cenu potravin-nájmy--dětský domov je rozmazluje -jezdí na hory k moři-což si nemohou někdy dovolit ani rodiny z dětmi--pravda se dá lehce zjistit--stačí se tam nechat na čas zaměstnat--ale najde novinář či novinářka chut najít pravdu--a co zjistí bude na román !!!

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky