Dívka odmítla nosit muslimský závoj. Brutální reakci bratra nikdo nečekal

Devatenáctiletý muslimský mladík byl ve Švédsku obviněn z týrání poté, co zbil svou o pět let mladší sestru baseballovou pálkou. Rozzlobilo ho, že odmítla nosit islámský závoj. Informují o tom švédská média.

Diskuse: 6

Ilustrační fotografie
reklama

Případem mladého muže, který žije v obci Karlskrona, se minulý týden zabýval okresní soud ve švédském Blekinge. Mladík byl obviněn z týrání a útoku. Podle obžaloby několikrát udeřil mladší sestru s baseballovou pálkou a křičel na ni, ať „nosí závoj", uvádí švédský server 24Blekinge .

Teenager se údajně naštval na svou sestrou poté, co se vrátila z nákupu se svou matkou. Všiml si totiž, že na sobě nemá islámský závoj. Když se jí zeptal, proč ho nemá, odmítla dívka odpovědět.

Bratr pak odešel do svého pokoje a vrátil se baseballovou pálkou, kterou udeřil 14letou dívku do hlavy, nohou a paží. Další člen rodiny, starší sestra, utekla do svého pokoje a zavolala policii. 

Když důstojníci dorazili do domu, mladého muže zadržela. Připustil, že na sestru zaútočil, ale tvrdil, že ji neudeřil „příliš tvrdé". Nechtěl ale říci, proč to udělal.

Muslimská rodina je z incidentu zděšena. Podle serveru rodiče uvedli, že nikdy své dcery nenutily nosit závoj, takže je čin syna „velmi šokoval“.

Loading...

Diskuze: Dívka odmítla nosit muslimský závoj. Brutální reakci bratra nikdo nečekal

Přidejte svůj názor

Počet komentářů: 6, poslední 02.03.2018 17:04 Vložte komentář

Zobrazeno posledních 6 komentářů. Vstupte do diskuze Vložte komentář

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky