DISKUZE K ČLÁNKU Hotely v Česku mají zastaralou protipožární ochranu. Dalším hazardem je propadlá revize elektroinstalace

Zhruba 60 % hotelů v Česku nesplňuje současná bezpečnostní kritéria požární ochrany. Vyplývá to z kvalifikovaného odhadu inspekční a certifikační společnosti Bureau Veritas, která provádí mimo jiné audity ubytovacích zařízení a komplexní poradenství.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel001397

  uzivatel001397

  46.33.112.XXX
  Tak revize plynu - periodické 3 roky, kontrola 1x ročně, revize elektroinstalace - periodické 5 let, hromosvody myslím 4 roky. To by si snad měl každý majitel ubytovacích zařízení umět pohlídat. Kominík ročně. U bytových domů bez výtahů a centrálního topení se to týká jen společných prostor a plynu, elektrické revize by si mohl dělat nájemník dle nájemní smlouvy. Ale nepodceňoval bych to.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky