DISKUZE K ČLÁNKU Chystáte se do Chorvatska? Připravte se na komplikace a řadu změn

Mnozí z nás v tuto chvíli plánují, kam vyrazit na dovolenou. Jednou z nejoblíbenějších zahraničních destinací Čech je bezesporu Chorvatsko. Pokud se tam letos rozhodnete vydat, připravte se na celou řadu změn a také na komplikace.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Prófa

  Prófa

  147.231.29.XXX
  Do bývalé Jugošky se nechystám. Holt česká spodina místo toho, aby podpořila tuzemský cestovní ruch a nejezdila tam, kde za kapitalistický peníz dostaneš socialistické služby, tak jede do Chorvatska, pro něž jsme póvl. V Chorvatsku jsem by naposledy někdy v roce 1996 a nikdy více. tenkrát jsem dal v Italii, odkud jsem se do Jugošky přemístil, na naše asi 60 Kč za láhev běžného stolního vína, co se dalo pít. V Chorvatsku jsem za flašku vína, či snad octa zaplatil asi 105 Kč a k pití to nebylo. No a mohl bych pokračovat ve srovnání It a. Yu. Takž fronty na hranicích a zácpy na silnicích mě vadit nebudou 03

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky