DISKUZE K ČLÁNKU Chovanec, Babiš, Šlachta a další. Komise k policii si pozvala 13 lidí

Ministr vnitra Milan Chovanec, vicepremiér Andrej Babiš nebo bývalý šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta by měli předstoupit před poslaneckou vyšetřovací komisi. Ta se dnes sešla poprvé a dala dohromady seznam 13 lidí, které chce vyslechnout kvůli reorganizaci policie.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» samo (Hlasoval 1 člověk) 13.07.2016 17:47
Šlachtu zatím nikdo nezbavil mlčenlivosti a už… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • samo

  samo

  84.242.86.XXX
  Šlachtu zatím nikdo nezbavil mlčenlivosti a už vykecal i to co se dozvěděl z druhé ruky. Je to člověk, který by měl nést zodpovědnost za svoje přešlapy a spolu s ním i jeho dvorní státní zástupce Ištván a Ištvánův dvorní soudce z Ostravského krajského soudu. Tito tři lidé jsou zodpovědní za pád vlády. Následně pak obvinili několik lidí z okruhu blízkého Nečasově vládě a ani jeden z těchto případů nedotáhli do zdárného konce a to z několika důvodů. Obviněné zatkli a ještě nevěděli z čeho je obžalují. V celé kauze postupovali nezákonně ať už se to týká zatčení a uvalení vazby na ně, dále vykonstruovali nesmyslné obvinění, které nemůže obstát u soudu, který se drži litery zákona. A ke všemu ještě Vrchní státní zástupce Ištván svoje obvínění předložil soudu, který je podle zákona místně nepříslušný a to ještě soudci o kterém věděl, že mu půjde na ruku. Takže tito Tři králové by měli zaplatit veškeré odškodné a navíc by měli být exemplárně potrestáni.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky