DISKUZE K ČLÁNKU Teroristické útoky hrozí i v Chorvatsku, varuje expert

Před dvěma týdny se v médiích objevila zpráva o možném teroristickém útoku na pláže v Itálii, Francii či Španělsku. Podle odborníka na extremismus Radovana Bránika je nutné útoky na turistické resorty nepodceňovat, nebezpečí podle něj hrozí například i v Chorvatsku.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» pav. (Hlasovalo 9 lidí) 03.05.2016 18:29
Reálný předpoklad teroristických útoků prakticky… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Reálný předpoklad teroristických útoků prakticky na kterékoliv evropské pláži je důsledkem Západem zinscenovaného arabského jara, které pokračovalo stupidními vojenskými intervencemi Západu v Libyi, Iráku a Sýrii, což etablovalo teroristickou organizaci islámský stát, a nyní je tato stupidní politika korunována merkelizačním migračním úsilím, které nemůže pro Evropany skončit dobře. Bruselští eurohujeři pod vedením Merkelové se neštítí ani kriminálních praktik (politického migračního racketeeringu), aby donutili státy EU k povolnosti a Evropany k sebevražednému konání.

  + 9 / − 2

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky