DISKUZE K ČLÁNKU Hořká pilulka pro EU? Polsko vymítá ďábla demokracie, varuje politička

Polská strana Právo a spravedlnost (PiS) ihned po vítězkých volbách přikročila ke krokům, které mohou podle opozice i zahraničních pozorovatelů omezit demokracii v zemi. Ať už jde o spor kolem ústavního soudu nebo nově kolem veřejnoprávních médií. Podle europoslankyně KSČM Kateřiny Konečné bylo jasné, že vítězství PiS nepovede k posílení demokracie, tak očividná omezení prý ale ani ona nečekala.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» pav. (Hlasovalo 11 lidí) 06.01.2016 18:53
Vnější tlaky na Polsko v podobě uprchlických kvót… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Vnější tlaky na Polsko v podobě uprchlických kvót a dalších eurohujerských absurdit vykonaly své - v myslích Poláků aktivizovaly vědomí pospolitosti polského národa spojené s hrdostí na pohnutou historii polského národa. Poláci se vzepřeli pokusům o merkelovský diktát, své dosavadní polské politické vedení, které kolaborovalo proti polským zájmům s merkelovci a eurohujery, ve volbách poslali na politické smetiště. Poláci nadále zůstávají věrni skutečné demokracii, nejsou ovšem věrni merkelovské karikatuře demokracie.

  + 11 / − 3

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky