DISKUZE K ČLÁNKU Předpověď pro rok 2016: Události, které ovlivní svět

Co nás čeká v roce 2016? Podle každoroční analýzy zpravodajské agentury Stratfor nic dobrého. Rok 2016 prý bude velmi zneklidňující. Mezi tím nejdůležitějším uvádí spor Spojených států s Ruskem, jejichž vztahy jsou na bodu mrazu, vzestup nacionalismu v Evropě, klesající cenu ropy a dalších komodit, pokles čínského konzumu a odhodlanost zemí po celém světě zvýšit vojenské akce proti Islámskému státu. Navíc připomíná, že všechny tyto fenomény jsou vzájemně propletené a způsob, jakým k nim svět přistoupí, ovlivní i rok 2017.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» pav. (Hlasovalo 20 lidí) 30.12.2015 18:33
Na mezinárodní scéně nás nic dobrého nečeká,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Na mezinárodní scéně nás nic dobrého nečeká, Merkelová bude dál škodit. Doma bude o něco lépe, protože stávající mocenská garnitura je relativně stabilizovaná.Vášně budou dál rozdmychávány kolem nepopulární EET...

  + 20 / − 5

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky