DISKUZE K ČLÁNKU Češi nechtějí uprchlíky a islám. Jsou xenofobní? Historik má jasno

Evropa jako symbol silné velmoci je dnes dávno pasé. Nachází se v obrovské a fatální krizi, má ale stále potencionál se z této recese dostat. Tvrdí to autor trojdílné Husitské epopeje a historik Vlastimil Vondruška.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Ferda B. (Hlasovalo 80 lidí) 12.12.2015 16:40
Zajímavé věci se dějí u našich sousedů, v Polsku.… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Ferda B.

  Ferda B.

  XXX
  Zajímavé věci se dějí u našich sousedů, v Polsku. Parlamentní volby tam nedávno drtivě vyhrála silně nacionalistická, protiunijní a protiimigrantská strana Kaczynského. První co nová vláda po nástupu udělala, bylo přehodnocení přijatých kvót uprchlíků minulou vládou a jasný vzkaz Bruselu, že nepřijmou ani jednoho uprchlíka. Teď začala vyhazovat z koryt bruselské patolízaly a zrádce polského národa v justici, rozvědce v médiích atd. Ve světle těchto změn v Polsku nápadně změnil rétoriku nejaktivnější bruselský patolízal a předseda evropské rady Donald Tusk. Nová polská vláda se nechala slyšet, že se hodlá spojit s Orbánem a Ficem k žalobám na kvóty a naše ostudně bruselskopatolízalská vláda dělá všechno proti lidu ČR a pro uprchlíky zadala natisknout statisíce nových dokladů a ještě astronomicky navyšuje finance proimigrantským neziskovkám.

  + 80 / − 9

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky