Umí jen střílet, zevlovat a znásilňovat. A za všechno můžou neziskovky, říká Okamura

Tomio Okamura se na sociálních sítích opět pustil do vlády, které podle něj ročně investuje stovky milionů na sdružení zabývající se pomocí migrantům. Jde o nesmysly, právě takové organizace k nám uprchlíky svým jednáním zvou, zlobí se politik.

Tomio Okamura
reklama

Okamura připomíná, že vláda podporuje celkem 25 neziskových organizací, kterým celkem dává asi tři čtvrtě miliardy korun. „Přičemž 80 % z této částky jde na platy zaměstnanců těchto takzvaných neziskovek. Ve skutečnosti jsou tedy tato sdružení vysoce zisková, ale jen do vlastních kapes jejich zaměstnanců. Zbytek peněz pak jde na různé brožury, osvětové akce, školení, konference a podobné věci, kde propagují, jak jsou imigranti pro naši republiku přínosní. Tedy absolutní nesmysly," rozjel se předseda hnutí SPD.

Teď se prý neziskovky spojily do konsorcia, aby mohly tlačit na vládu. „Ve své veřejné výzvě uvádí, že by imigranti měli mít právo dostat se do bezpečí do Evropy legálně, požádat tu o ochranu a následně by měli mít možnost sloučení rodiny s příbuznými," popisuje jejich závěry Okamura. Organizace argumentují tím, že by došlo k zastavení pašování lidí, navíc by migranti neumírali při cestě.

„To je neuvěřitelná demagogie – vždyť ty imigranty přece nikdo nenutí a nezve, aby přicházeli do Evropy. Pozvali se sami bez našeho souhlasu nebo právě díky těmto takzvaným neziskovkám," domnívá se poslanec.

Celou věc považuje za skandální. „Vláda nemá na důstojné životy pro naše seniory a na naše děti se sbírají plastová víčka a na druhou stranu stát vyplácí takové nehorázné peníze na imigranty. A to jich tady máme zatím málo," varuje Okamura s tím, že do budoucna vyjdou imigranti mnohem dráž.

Už teď se prý po našem území pohybují tisíce nelegálních migrantů a je jen otázkou času, kdy v Německu řeknou dost a Afričani a Arabové budou zůstávat i v Česku. „Neumí řemeslo, neumí jazyk, umí jen střílet z kalašnikova, zevlovat na ulici a tu a tam někoho znásilnit. Chovají se často jako zvířata, to vidíme na zkušenostech ze západní Evropy. A podle statistik ze západní Evropy je jich 80% nezaměstnaných, takže je živí Evropané ze svých již tak vysokých daní a na úkor sociálního zabezpečení pro vlastní občany," varuje Okamura.

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky