Babičky potřebují pomoc, ale nejsou imigranti ani barevní, tak mají smůlu, spustil politik

Poprask vyvolala zpráva, že jeden z německých poslanců u sebe ubytoval dva migranty z Eritreje. Prý tak chtěl jít příkladem a rozptýlit skepsi Němců z uprchlíků. Tato zpráva zaujala i českého politika Tomia Okamuru. On sám nevidí důvod, proč se o podobné lidi starat.

Tomio Okamura
reklama

Německý poslanec a spolustraník kancléřky Angely Merkelové Martin Patzelt si k sobě domů nastěhoval dva imigranty, aby Němcům ukázal, že není třeba se bát. „Už spolu bydlí měsíc a oba mladí imigranti obývají podkroví jeho domu společně s jeho synem. Pan poslanec dobře ví, co dělá. Eritrejci a Somálci jsou totiž například ve Švédsku na prvních dvou místech ve znásilňování žen a právě Eritrejci mají být kvůli naší vládě přiděleni také do České republiky: Zajímalo by mě, jak by se asi pan poslanec zachoval, kdyby měl doma dceru," rýpnul si poslanec.

Dodává také, že nevidí důvod, proč se starat o Eritrejce nebo Súdánce, když v české společnosti „máme tisíce českých dětí, dědečků či babiček, kteří potřebují také naší pomoc a ani na pomoc pro naše vlastní potřebné nemá stát peníze".

Na rozdíl od migrantů, které prý nikdo nezval, mají oni na pomoc právo, protože pro zemi odvedli kus práce. „Takže prosím, ať nikdo neotravuje s ekonomickými migranty a raději se postarejme důstojně o naše spoluobčany, kteří mají kvůli naší vládě tu smůlu, že nejsou imigranti ani barevní," dodává Okamura.

Související:

reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky