DISKUZE K ČLÁNKU Chcete sesadit prezidenta? Podívejte se, jak majdanizovat Zemana

V návaznosti na vulgarity a některé postoje českého prezidenta Miloše Zemana se na internetu sepisují petice na odvolání hlavy státu. Komentátor a americký novinář Erik Best se podíval na jeden z možných způsobů, kterými je možné sesadit z funkce prezidenta republiky a za inspiraci si vzal krizi na Ukrajině.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000287 (Hlasovalo 65 lidí) 09.12.2014 16:59
Buďme hloupí a nechme si radit od Američanů,… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000287

  uzivatel000287

  XXX
  Buďme hloupí a nechme si radit od Američanů, kteří mají jedinou touhu ovládnout celý svět a nastolit novou diktaturu, teď ale tu západní, kde si oni budou určovat a my jen tupě poslouchat, tato diktatura bude horší než ta východní.Což je vidět všade ve světě kde ovládají dění američtí žoldáci a jejich přisluhovači. Nevím proč sesazovat prezidenta, který byl demokratricky zvolen, je mu kladeno za vinu pár jeho údajně vulgárních slov, zakažte rozhlas a telvizi tam je toho daleko víc. S většinou jeho názorů se dá pouze jen souhlasit. Co nám převádějí jiní politici např pan Zvorálek, který tvtrdil, že naši bývalí spoluobčané z Ukrajiny nepožadují navrácení se do Čech a dnes vláda odsouhlasila podporu při jejich navrácení. Kdo nám tedy více lže prezident nebo vláda nad tím by jsme se měli pořádně zamyslet.

  + 65 / − 28

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky