DISKUZE K ČLÁNKU V Česku žije ohroženo chudobou a sociálním vyloučením 15,4 procent obyvatel

Na čtvrtek 20. února připadá Světový den sociální spravedlnosti1. Jeho cílem je potírání chudoby, nezaměstnanosti a nerovných podmínek. Podle Evropské komise si Česká republika v tomto směru nevede špatně – lepších výsledků v boji s chudobou a sociálním vyloučením dosahuje z celé EU už pouze Nizozemsko. Ohroženým Čechům podávají pomocnou ruku projekty Evropského sociálního fondu.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

  • anonym

    XXX
    tehle statistice nevěřím ani slovo my jsme ohroženi mnohem víc chudobou stačí se podívat do obchodu kolik zboží se denně vyhazuje lidi nekupují mají jenom na to nejhlavnější už ani restaurace naprosperujou kdo dnes chce alkoholiky a kuřáky nikdo není to ekonomické my se nikdy nebudem mít jak pracující na západě jako Němci a důchodci ti si jezdí posledním modelem mercedesu k moři osobně jsem viděl sotva chodili jsme ubožáci šlověk toho nechce moc ale na důstojné přežití máme daleko

    + 36 / − 24

    Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky