DISKUZE K ČLÁNKU Čaputová se v sobotu ujme funkce. Slováky si získala svou srdečností a nekonfliktností

Srozumitelnost, věrohodnost a nekonfliktní postoje: to jsou podle odborníků hlavní trumfy, které vynesly - donedávna veřejnosti téměř neznámou - Zuzanu Čaputovou (45) letos v březnu do úřadu prezidenta Slovenské republiky. V sobotu 15. června se ujme funkce:

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Je věcí Slováků koho si zvolili za prezidenta republiky. Ovšem nová prezidentka Čaputová se prezentuje jako vyznavačka trendů, které smrtelně ohrožují evropskou civilizaci, jako třeba budování eurohujerské diktatury, islamizace a afrikanizace Evropy, tedy maximální podpora vítací politiky atd. Jen aby v budoucnu nepožadovala od naší republiky solidaritu v přijímání statisíců migračních nájezdníků a další nehoráznosti. Zůstaňme dobrými sousedy, ale nikdo nemá morální právo od nás požadovat spoluúčast na sebevraždě evropské civilizace.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky