DISKUZE K ČLÁNKU Rodině po záchranáři poslali lidé skoro 4,5 milionu. Tátu a manžela jim to ale nevrátí

Přes 4,47 milionu korun vynesla sbírka na pomoc rodině pilota, který zahynul před dvěma měsíci na Náchodsku při pádu vrtulníku. Michal Beneš létal s vrtulníkem Letecké záchranné služby v Liberci a zároveň byl dlouholetým členem Horské služby Jizerské hory.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • pav.

  pav.

  109.81.208.XXX
  Zaplaťbůh ještě nejsou pojmy "solidarita" či "soudržnost" v naší společnosti vyprázdněné, ač se exponenti polistopadového rozkradení státního majetku o to hodně snažili. Stačí si třeba vzpomenout na klausovské heslo "Ať se každý o sebe postará sám". Důsledně uplatňovaná solidarita při podpoře vědomí soudržnosti dodává státu vznešenost a nový rozměr lidskosti. Chamtivci typu Bakaly jsou mainstreamem glorifikováni a drobná solidarita v každodenních lidských vztazích není těmi nahoře ani vidět. Ovšem je nutno vyhýbat se falešné solidaritě, která je teď módní v podobě migračního šílenství, inkluzívního šílenství, církevního tunelu či solárního tunelu. Solidarita v podobě podvodných merkelovských migračních kvót je nepřijatelná.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky