DISKUZE K ČLÁNKU Jak čelit suchu? Starostové chtějí po vládě plán

Současné vládě podle předsedy opozičního hnutí Starostů Víta Rakušana chybí vize. Měla by však předložit alespoň plán konkrétních kroků, jak lze čelit suchu v krajině, erozi půdy i snižování kvality spodní vody. Rakušan to uvedl v debatě k programu mimořádné schůze dolní komory, na níž by opozice chtěla řešit výhrady Nejvyššího kontrolního úřadu nebo údajný střet zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO), který se z jednání dolní komory omluvil a schůzi označil za nesmyslnou.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan B.

  Jan B.

  178.255.168.XXX
  Jak čelit suchu !!!! Okamžitě na horských lukách a polích zakázat takzvané ekologické hospodaření které přímo pomáhá suchu a začít se na horských lukách a polích chovat jako naši předci-o pastviny se starat -hnojit mrvou -prohrabávat -dosekávat to co skot nespase a zas pěstovat na vybraných polích brambory -oves-směsky-znovu obnovit 30 let zdevastované rybníčky na potocích-a stavět zdrže na tocích v Německu už to roky dělají jen v Česku stát dává dotace aniž kontroluje jak se snimi hospodaří všude vládne nezkutečný bordel už i na lukách a polích ???

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky