DISKUZE K ČLÁNKU Británie zastavuje přípravy na brexit bez dohody

Britské úřady po odsunutí odchodu Británie z Evropské unie na konec října upouštějí od příprav na brexit bez dohody. S odvoláním na zdroje ve vládě o tom informuje televize Sky News. Postupné zastavení prací souvisejících s hrozbou chaotického brexitu prý zabere týdny.

zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

• Dalimil H.

Dalimil H.

178.255.168.XXX
    Dobrý den, orientujete se v Brexitu ještě někdo?
    Mě by to celkem zajímalo, ale přijde mi, že se to pomalu každý den otáčí o 180 stupňů.
    Našel jsem tady https://www.rexter.cz/rubriky/zpravy-a-politika/novinky-o-brexitu-co-to-je-referendum-a-kdy-nastane_206.html docela chronologický přehled, jak to bylo na začátku, ale teď už se to moc neaktualizuje. Nemáte prosím někde také takový přehled? Děkuji!

+ 0 / − 0

Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky