DISKUZE K ČLÁNKU Pohonné hmoty opět zdražily. Kde natankujete nejlevněji?

Pohonné hmoty v České republice v uplynulém týdnu dál zdražily, výrazněji opět stoupla cena benzinu. Motoristé nyní tankují Natural 95 v průměru za 32,24 koruny za litr, což je o 62 haléřů více než minulou středu. Nafta zdražila o 12 haléřů na 31,70 koruny za litr. Vyplývá to z údajů firmy CCS, která ceny sleduje.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • samo

  samo

  84.242.86.XXX
  Nebylo by jednodušší si zjistit a napsat, které produkty nebyly zdražené ale naopak slevněné? Já si myslím, že ano, protože ty jsou jedině v některých supermarketech v nějakých akcích a jsou to slevy buď na ležáky anebo na potraviny, kterým končí záruční doba. Jinak všechno ostatní je nebo bude zdražené. Nadarmo si Babiš a spol. nepřidali v první řadě sobě a prezidentovi a všem státním zaměstnancům a nebyly to 3,4% jako důchodcům, ale 10 a více procent a nebylo to průměrných 900 Kč, ale tisíce a desetitisíce.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky