DISKUZE K ČLÁNKU Česko nevpustilo do země člena delegace ruského ministra

České úřady nepustily do země z bezpečnostních důvodů jednoho člena delegace ruského ministra průmyslu a obchodu Denise Manturova, který v pondělí přiletěl na několikadenní návštěvu ČR. Informoval o tom server Deník N. Podle jeho zdrojů je dotyčný několik let na seznamu nežádoucích osob a je spolupracovníkem ruských tajných služeb. České ministerstvo zahraničí podle mluvčího Michala Bucháčka nechtělo věc komentovat.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Prófa

  Prófa

  147.231.30.XXX
  Tak naše i spřátelené zpravodajské služby ho považují za špiona tím, jen nevím, zda je to ten, co vybírá nájem. Tak bolševici mjí od našeho státu pronajaty byly ještě z dob bolševika a mají je pronajímat jen diplomatů. Co na to náš novelizovaný, či spíše nový "občan" 18 Na straně druhé není problém dát diplomatický pas komukoliv a on tam bude jen dočasno, bez diplomatického poslání. Já si myslím, že pro Evropu jsou podstatně větším připrchlíci, kteří ji rozvracejí po stánce ekonomické, bezpečnostní i zdravotní, než nějací rádoby špióni z dob počátků agenta jejího Veličenstva 007 James Bonda 18 18 18.

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky