DISKUZE K ČLÁNKU Ve školách budou učit lidé bez pedagogického vzdělání? Novela zákona má své odpůrce

Zpřístupnit povolání učitele ve školách i vysokoškolákům bez pedagogického vzdělání je podle zástupců ředitelů škol v současnosti nutnost. Učitelů je podle nich nedostatek, a ředitelé proto už nyní musí často zaměstnávat i lidi bez požadovaného pedagogického vzdělání.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Otokar P.

  Otokar P.

  90.181.113.XXX
  já se ptám proč se učit-většině mladým stačí marihuana,technoparty ke štěstí,po 1989 je řada míst,kde je potřeba vzdělání obsazena-občany bez vzdělání-př.moderátořibývalí zedníci,herci zámečníci-psychologové kuchaři a číšníci-většina hudebníků a různých odborníků na hudbu namají často ani základní vzdělání a teď jeden trapas-policejní prezident musí mít vysokoškolské vzdělání,naproti tomu ministr se základním osum roků vzděláním a o dalších politicích nemluvím-co si koupili studium díky stranickým legitimacím po roce 1989-slušně řečeno promslušné liádi doba temna

  + 0 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
Loading...
reklama
Fokus
Aktuálně
Doporučujeme
Zobrazit: mobil | klasicky