DISKUZE K ČLÁNKU

Debata o brexitové dohodě pokračuje. Rozpravu by mělo příští úterý zakončit hlasování

V britském parlamentu bude dnes pokračovat debata o brexitové dohodě, kterou vláda premiérky Theresy Mayové vyjednala v Bruselu. Rozpravu by mělo příští úterý zakončit hlasování o dohodě, při kterém zákonodárci dokument podle očekávání nepodpoří. Své projevy o brexitu dnes přednesou mimo parlament lídr opozice Jeremy Corbyn a bývalý konzervativní ministr zahraničí Boris Johnson.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Miloslav Dědek (Hlasoval 1 člověk) 10.01.2019 15:44
Faktem je, že Brexit ve své podstatě směřuje… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Miloslav Dědek

  Miloslav Dědek

  178.209.134.XXX
  Faktem je, že Brexit ve své podstatě směřuje proti žádoucímu vývoji globálního politického uspořádání lidstva. Vzhledem k tomu by bylo dobré vypsat nové referendum o Brexitu, ve kterém by lidé vystoupení z EU odmítli. Vývoj politického uspořádání lidstva nelze zastavit, a proto se o to někteří globálně vlivní politici pokouší marně. Možnou alternativu vývoje politického uspořádání světa popisuje článek OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - [odkaz na stránku]

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Fokus

Aktuálně

Doporučujeme

Zobrazit: mobil | klasicky